Ságner Augustin (Kostelec nad Orlicí 1891 - 1946 Praha)
Les, signováno vpravo dole Ságner, olej/plátno, 57,5 x 77 cm, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |